- KLIPSCH

Цена
€88 13 / 172 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | Преносим високоговорител |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип система | Преносим високоговорител |
| Изходна мощност | 10 W |
| Вградени устройства | Микрофон |
| Характеристики на високоговорителите | Strap |
| Вградени устройства | Микрофон |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Характеристики на високоговорителите | Strap |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Номинално тегло | 0.41 кг |
| Външен цвят | Черен |
| Разположение на устройството | Външен (Автоматичен) |
| Номинално тегло | 0.41 кг |
| Разположение на захранването | Външно |
| Външен цвят | Черен |
| Разположение на устройството | Външен (Автоматичен) |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB (C) |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 12 ч. |
| Тип захранващи конектори | USB (C) |
| Средно време за работа на батерия | 12 ч. |
| Време на презареждане на батерията | 2 ч. |
| Степен на защита | IP67 |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Честотен диапазон | 70Hz-20kHz |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Изходна мощност | 10 W |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 70Hz-20kHz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Време на презареждане на батерията | 2 ч. |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло | 0.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Преносим високоговорител |
| Свързаност | Bluetooth |
| Свързаност | AUX |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Активно шумопотискане | Не |
| Живот на батерията (h) | 12 ч |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Водоустойчивост | IP67 |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 63.5 мм |
| Тегло | 0.60кг |
Klipsch Austin Преносим Bluetooth Високоговорител – Черен
Вземете музиката си навсякъде с преносимия високоговорител Klipsch Austin. Създаден за приключения, този здрав модел осигурява мощен, автентичен звук на Klipsch в компактен, водоустойчив дизайн. Благодарение на IP67 защита срещу прах и вода, можете да се наслаждавате на любимите си песни край басейна, на пътеката или в дъжда без притеснение.
Ключови Предимства
- Устойчивост — IP67 рейтинг, издържа на прах, пясък и потапяне до 1 метър за 30 минути.
- Богат, мощен звук — Автентичен звук на Klipsch с широколентов драйвер и два пасивни радиатора за дълбок бас.
- Дълъг живот на батерията — До 12 часа непрекъснато възпроизвеждане с едно зареждане.
- Свободни ръце — Вграден микрофон за ясни разговори.
- Гъвкава свързаност — Bluetooth 5.0 за безжично стриймване и AUX вход за кабелни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Преносим високоговорител |
| Цвят | Черен |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, AUX |
| Живот на батерията | 12 часа |
| Водоустойчивост | IP67 |
| Микрофон | Да |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Какво има в кутията
- Високоговорител Klipsch Austin
- USB-C кабел за зареждане
- 3.5mm AUX кабел
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













